Lutini mājas lapā atradīsiet -Rotaļlietas,bižutēriju,galantēriju,kancelejas un viesnīcu preces
Izvēlies rotaļlietas vasarai. Meklējiet sadaļā Rotaļlietas vasarai.

 Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā no preces saņemšanas brīža izteikt pretenzijas par preces atbilstību līgumam, tās kvalitāti vai komplektāciju rakstiskā veidā nosūtot iesniegumu uz info@lutini.lv Konstatētie defekti, nepilnības un trūkumi tiek novērsti LR likumdošanas aktos paredzētajā termiņā.

Pircējs var izmantot atteikuma tiesības 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas, rakstiskā veidā nosūtot iesniegumu uz info@lutini.lv. Pircējs apņemas 7 kalendāro dienu laikā pēc atteikuma iesniegšanas nosūtīt preci pilnā komplektācijā atpakaļ Pārdevējam uz adresi Rīgā,Graudu 55.Atteikšanās gadījumā aicinām Pircēju nosūtīt preci atpakaļ nesabojātā tirdzniecības iepakojumā.

Mēs sagaidām, ka šajā gadījumā Jūs preci atdosiet tādu, kādu saņēmāt, ieskaitot iepakojumu. Ja Jūsu veikto darbību dēļ preces vērtība būs mazinājusies, mēs paturam tiesības šo vērtības samazinājumu ieturēt no atmaksājamās summas.Mēs rūpējamies, lai prece no veikala tiktu izsūtīta nevainojamā kvalitātē. Ja tomēr iegādātajai precei konstatēsiet kādu tehnisku defektu vai nepilnību, pēc saskaņošanas ar mums (uzrakstiet e-pasta vēstuli ) varat sūtīt to atpakaļ uz veikalu. Šādā gadījumā Jums ir tiesības lūgt preces nomaiņu vai naudas atdošanu. Ja defekts neatbilst garantijas nosacījumiem, pēc tā novēršanas Jūs saņemsiet preci ar pēcapmaksu, kas būs atbilstoša bojājuma novēršanas summai un sūtīšanas izdevumiem.

Ja kādu augšminēto iemeslu dēļ Jums jāsaņem atpakaļ par preci samaksātā nauda, tā tiek pārskaitīta uz to kontu, no kura tā ieskaitīta. Ja Jūs vēlaties naudu saņemt citā kontā, tas jānorāda atsevišķi.

Iepriekšminētajos preču atpakaļatdošanas gadījumos tiek veikta preces pārbaude, kam mēs rezervējam 5 darba dienas. Ja prece tikusi atdota tādā pašā stāvoklī, kādā izsūtīta, veikals naudu pārskaita nekavējoties.

Pircējs piekrīt, ka Pārdevējam ir tiesības izteikt pretenzijas un saņemt kompensāciju, ja Pircējs, izmantojot atteikuma tiesības, nav saudzīgi ar pienācīgu rūpību izturēties pret atpakaļ nosūtīto preci.

Lūdzu uzgaidiet!